Авторський супровід
На момент, коли завершена стадія розробки проектно-кошторисної документації, переходимо до процесу реалізації.

Якщо ВАС влаштовують ціни та умови співпраці наших акредитованих підрядних організацій, які відображені в кошторисній документації, у такому випадку укладаються наступні угоди, проплачуються аванси і виконавці приступають до виконання робіт.

Якщо ж ВИ плануєте виконання ремонтно-оздоблювальних робіт своїми підрядниками, для проведення авторського супроводу нам потрібна контактна інформація людини, яка організовує виконання робіт на об'єкті.

Як працює авторський супровід у Гаращак Інженіринг Груп ?

Коли ми розробляли принципи роботи, алгоритми та пакет послуг нашого дизайнерського сервісу, то керувались виключно власним досвідом практичного виконання ремонтно-оздоблювальних згідно дизайн-проекту для максимального забезпечення потреб наших клієнтів та з метою знівелювати будь-які переживання щодо правильності виконання, трати часу на пошук або контроль. Аналізуючи процеси виконання одноголосно дійшли згоди, що дизайн-проект без авторського супроводу - це лише 60% успіху у його реалізації.

Авторський супровід є супер важливим, і насамперед тоді, коли роботи виконуються виконавцями Замовника, оскільки завдяки тому, що майстри не мали досвіду співпраці з Гаращак Інженіринг Груп, може з'явитись необ'єктивне тлумачення креслень. Відповідно - у результаті не до кінця вірний як алгоритм, так і результат імплементації.

Також доволі часто з'являються вигадані вузли або інновації: у виконанні майстер бачить як такі, що зручніші йому у виконанні, а, насправді, такі рішення та методи можуть значно знизити експлуатаційні характеристики виконаної роботи. Відповідно, з метою уникнення подібних ситуацій, Дизайнер надає Виконробу відповіді та уточнення щодо його запитань.

Ще однією відповіддю на запитання є важливість правильного підбору або взаємозаміни матеріалів.

З досвіду! Беззаперечним є той факт, що виконання ремонтно-оздоблювальних процесів доволі тривалий (як правило, триває 3-7 місяців) і не завжди починається зразу по завершенні розробки дизайн-проекту. Відповідно, деякі запропоновані матеріали в проекті можуть втратити актуальність у зв'язку з відсутністю даних артикулів, як на складі імпортера, так і, в принципі, можуть бути зняті з виробництва на фабриці. У такому випадку дизайнер Гаращак Інженіринг Груп допоможе у вирішенні даного питання так, щоб не зашкодити фінальному результату.