Підбір оздоблювальних матеріалів
Ми працюємо над вдосконаленням стилю відібраного ВАМИ дизайну: підбором оздоблювальних матеріалів, поєднання яких найбільш гармонійно підкреслить образ ВАШОГО помешкання.

В процесі вибору матеріалу дуже важливим є доцільність його використання з точки зору практичності у застосуванні.

Перед тим як провести зустріч щодо проговорення оздоблювальних матеріалів, ВАШІЙ увазі будуть запропоновані варіанти рішень, щодо оздоблення поверхонь стін, підлог та стель. Дані рішення будуть надіслані ВАМ у вигляді креслень з вказаними артикулами матеріалів.

На зустрічі під-час детального проговорення деталей та внесення змін, щодо місця розташування того чи іншого матеріалу, або ж його кількості, ми покажемо більшість матеріалів, оскільки найактуальніші зразки, як правило, присутні в офісах Гаращак Інженіринг Груп; погодимо той варіант який імпонуватиме саме ВАМ.

З досвіду! Не так часто запропонований варіант розкладки оздоблювальних матеріалів задовільняє смаки Замовника у повній мірі. В такому випадку Дизайнер запропонує ВАМ запланувати зустріч у магазинах, де, зазвичай, представлений більший асортимент того чи іншого матеріалу.

Результатом даного процесу будуть затверджені креслення з артикулами та кількостями матеріалів, що застосовуватимуться при виконанні ремонтно-оздоблювальних робіт.