Кошторисна документація
На момент, коли проектна частина практично готова, ми з ВАМИ все проговорили та погодили до деталей і знаємо чіткі показники об'ємів матеріалів, робіт.

Отож, на черзі прорахунок!

Після завершення розробки кошторисної документації ми надсилаємо ВАМ для ознайомлення декілька локальних та зведений кошторис:

1. Загальнобудівельний кошторис - це документація, розроблена у програмному забезпеченні АВК5, в якому відображені всі будівельні роботи та розхідні матеріали, але відсутні фінальні матеріали (за принципом: клей для плитки та робота по вкладанню плитки включені у прорахунок, а сама плитка в даному кошторисі з вартістю: 0.00грн/м2). Це зроблено свідомо для уникнення «людського фактору», оскільки діапазон цін на сам фінальний матеріал дуже динамічний і не повинен впливати на ціноутворення робіт.

2. Комерційна пропозиція влаштування електромережі - це кошторисна документація, що складається з трьох основних розділів: матеріали, роботи, механізми, що в свою чергу поділені на два етапи :
- те, що потрібно виконати на початковій (підготовчій) стадії ремонту;
- те, що потрібно виконати при завершенні ремонтних робіт.

3. Комерційна пропозиція по влаштуванню опалення, каналізування та водопостачання - це кошторисна документація в якій вказано перелік необхідних матеріалів та обладнання з артикулами та вартості робіт монтажу.

4. Комерційна пропозиція по влаштуванню вентиляційної мережі та кондиціонування - це кошторисна документація в якій вказано перелік необхідних матеріалів та обладнання з артикулами та вартості робіт монтажу.

5. Комерційна пропозиція сантехнічного обладнання - це кошторисна документація переліку комплектації санвузлів сан приладами, яка подається у двох варіантах: дешевшому та дорожчому.

6. Зведений або загальний кошторис – це документ, в якому включені всі фінальні числові показники вище вказаних комерційних пропозицій, а також вартості та кількості фінальних матеріалів.

Після того як ВИ ознайомитеся з кошторисною документацією, ми плануємо зустріч в офісі для проговорення кошторисів.

На зустрічі ми погоджуємо нюанси і за потреби вносимо зміни згідно з ВАШИМИ побажаннями.